Agencja Interaktywna VEGA Internet Studio

Co robimy

Wykorzystanie Internetu oraz nowoczesnych technologii informatycznych to w dzisiejszych czasach główne narzędzia efektywnej realizacji celów marketingowych firmy. Jest to kręgosłup zdrowej i efektywnej organizacji przedsiębiorstwa.

Serwisy internetowe

Stwierdzenie, że serwis internetowy jest wizytówką firmy wydaje się być banalne. Jednak jest ono całkowicie prawdziwe - wrażenie, jakie odniesie Klient podczas odwiedzania stron www jest jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i niezmiernie ważne.

Serwis internetowy to nie tylko przyciągająca oko grafika - to także zrozumiała struktura zawartości, dzięki której zaprezentowana informacja trafia do Klienta. Sposób jej przekazu jest kluczowym elementem w efektywnej i skutecznej strategii marketingowej.

Pracując z Tobą zdefiniujemy Twoje cele i zbudujemy taki model Twojej obecności w internecie, który pomoże je zrealizować. Pomożemy Ci również zintegrować istniejące już strategie biznesowe z wymogami Nowej Ekonomii. Wykorzystując takie technologie jak Flash, Java, PHP czy MySQL oraz naszą wiedzę i doświadczenie poprowadzisz swój własny sklep internetowy, aukcję czy też dynamicznie tworzony serwis www.

Pamiętaj - serwis internetowy buduje wizerunek Twojej firmy, będąc jednocześnie jedynym w swoim rodzaju i niezmiernie ważnym kanałem marketingowym.

Web marketing

Posiadasz już własny serwis internetowy - sformułowałeś przekaz marketingowy, działają kanały jego dystrybucji. Wszystko wydaje się być w najlepszym porządku. Mija tydzień, miesiąc - a na Twoją ofertę brak odpowiedzi. Zastanawiasz się pewnie - dlaczego?

Prawdopodobnie zapomniałeś o przeprowadzeniu chociażby najmniejszej kampanii reklamowej swojego serwisu. Być może nie dodałeś go nawet do katalogów i wyszukiwarek internetowych.

Proponujemy Ci całą gamę skutecznych rozwiązań marketingowych, dzięki którym Twoja strona www przestanie być tylko bezimienną cząstką Internetu:

  • skuteczne wykorzystanie banerów dzięki użyciu technologii Flash oraz Java,
  • e-mailing internetowy z zastosowaniem atrakcyjnych wizulanie, multimedialnych treści,
  • marketing zakaźny - dzięki ciekawemu i kreatywnemu pomysłowi pozwala na "samodzielne" rozchodzenie się wybranej przez Ciebie informacji marketingowej,
  • analiza zachowań Klientów odwiedzających Twój serwis internetowy - dostarcza ona bezcennych informacji, na których podstawie budujemy dla Ciebie ogólną koncepcję marketingową.

Linki sponsorowane w wyszukiwarce Google

Jest to reklama tekstowa wyświetlana obok wyników wyszukiwania, pojawia się, gdy internauta wyszukuje w Google określonych haseł związanych z Twoją działalnością. My zadbamy, aby treść reklamy była zachęcająca do zapoznania się z ofertą, oraz aby Twoje reklamy znalazły się na czołowych pozycjach na liście wyników.

Czy to się opłaca? Tak! Koszt miesięcznej kampanii jest porównywalny lub nawet niższy niż jednorazowa publikacja niewielkiej reklamy w gazecie. Trzeba też zwrócić uwagę, że reklamy emitowane za pośrednictwem linków sponsorowanych trafiają wyłącznie do osób, które właśnie takiej informacji czy usługi poszukują, więc skuteczność przekazu jest znacznie większa, niż np. całostronicowa reklama w gazecie czy reklama radiowa (gdzie odsetek osób, które podejmą jakiekolwiek działanie jest znikomy).

Web positioning

Prawdopodobnie spotkałeś się z reklamą internetową w postaci banerów lub wiadomości e-mail w swojej skrzynce pocztowej. Są to bardzo popularne i efektywne metody reklamy. Jest jednak jeszcze jeden, nie mniej skuteczny, a często nawet bardziej efektywny sposób zwiększenia oglądalności Twojego serwisu - Web Positioning.

Według badań ok. 50% internautów trafia na strony internetowe poprzez wyszukiwarki. W Polsce do najpopularniejszą i generującą największy ruch wyszukiwarką jest Google.

Web Positioning polega na takim wypozycjonowaniu Twojej strony, aby po wpisaniu interesujących Klienta słów Twoja strona była na pierwszych miejscach wśród wyników. Inaczej mówiąc, aby Twój Klient po wpisaniu interesującego go słowa w wyszukiwarce dowiedział się, że Twoja firma świadczy odpowiadające mu usługi lub proponuje interesujące go towary.

Web Positioning nie jest zwykłą rejestracją strony w wyszukiwarkach - dzięki opracowaniu unikalnej strategii promocji oraz dobraniu odpowiednich słów kluczowych Twoja strona trafia bezpośrednio do ściśle zdefiniowanej grupy docelowej. Dzięki temu masz pewność, że osoby odwiedzające Twój serwis są rzeczywiście zainteresowane Twoją ofertą.

Z naszych doświadczeń wynika, że oglądalność stron Klientów, którym przeprowadziliśmy pozycjonowanie wzrosła średnio o 350 proc. skutkując większą ilością zamówień otrzymywanych przez internet.

Rozwiązania e-commerce

Sprzedaż towarów i usług przez sieć to już dzisiaj codzienność. Nie sposób znaleźć branży, gdzie obroty z roku na rok nie rosłyby w imponujący sposób. Jak wygląda to w Twojej firmie? Nawet jeżeli wykorzystujesz już Internet do sprzedaży może można to zrobić lepiej, efektywniej, skuteczniej?

Rozwiń z nami swoją pozycję na rynku - posiadamy doświadczenie zarówno przy kreacji małych sklepów, obejmujących swoją ofertą niszowe segmenty rynku, jak i dużych sklepów z popularnych branż, gdzie liczba towarów liczona jest w setkach tysięcy sztuk.

Serwisy społecznościowe

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej strony na Facebook'u, nie komunikujesz się ze swoimi Klientami za pomocą Twittera ani nie przedstawiasz im swojej oferty na Youtubie to znaczy, że już jesteś krok za konkurencją, która już tam jest. Serwisy społecznościowe zrewolucjonizowały w ostatnim czasie sposób komunikacji marketingowej. Ty też powinieneś z nich korzystać.

Redesigning

Technologie i techniki internetowego marketingu zmieniają się wraz z rozwojem i lepszym poznaniem Internetu. Być może Twoja strona, kiedyś zupełnie poprawnie wykonana, dzisiaj jest już mocno przestarzała.

Jeżeli Twój serwis internetowy został zaprojektowany rok, dwa lata temu lub nawet dawniej to już najwyższa pora zastanowić się nad jego przeprojektowaniem lub ewentualnym wykonaniem zupełnie od nowa. Przejrzyj strony konkurencji - może zostałeś daleko w tyle.

Web consulting

Internet jako środek komunikacji marketingowej jest zjawiskiem młodym i posiadającym specyficzne właściwości oraz cechy - często zupełnie odmienne od znanego Ci środowiska biznesowego.

Czy wiesz ile firm z Twojej branży posiada już strony www? Jak one wyglądają? Jakie wykorzystują rozwiązania? Co proponują także Twoim klientom? Dzięki nam uzyskasz te wszystkie informacje. Oprócz tego przeprowadzimy analizę Twojej firmy pod kątem właściwego wykorzystania Internetu - podpowiemy Ci jak zbudować i realizować efektywną strategię internetową. Co więcej - pomożemy Ci tak skonstruować Twój serwis internetowy, żebyś to TY tworzył standardy w swojej branży.

Wiedza o tym, jak wygląda środowisko biznesowe firmy, czym charakteryzują się działania konkurencji oraz jak firma wykorzystuje możliwości danego środowiska są jednymi z podstawowych informacji potrzebnych do skonstruowania i realizowania efektywnego planu marketingowego.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VEGA Internet Studio s.c. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. E. Ciołka 12/417, 01-402 Warszawa oraz inne podmioty, w tym Rejestry Nazw Domen, Jednostki certyfikujące w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonywania Usług. Zapoznałem się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij