Agencja Interaktywna VEGA Internet Studio

Kim jesteśmy

Początki

Agencja Interaktywna VEGA Internet Studio powstała na początku 1998 roku. Początkowo głównym polem naszej pracy była typowa działalność jako ISP (Internet Service Provider). Oferowaliśmy małym i średnim przedsiębiorstwom usługi dostępowe, hostowanie stron www oraz zarządzanie skrzynkami e - mail. Z tym okresem wiążą się też nasze pierwsze projekty serwisów internetowych.

Ewolucja

Ewolucja potrzeb Klientów spowodowała zmianę obszaru naszej pracy - skupiliśmy się na tworzeniu zaawansowanych serwisów internetowych oraz wykorzystaniu środowiska internetowego jako nowego, bardzo ważnego kanału marketingowego.

Technologia i ludzie

Wdrażanie nowych technologii i rozwiązań oraz kreatywność, kwalifikacje i wysokie standardy pracy zaangażowanego zespołu pozwoliły nam na realizację skomplikowanych i nowoczesnych projektów. Wyzwaniem dla nas jest osiąganie przez naszych Klientów zamierzonych celów marketingowych w najbardziej efektywny i skuteczny sposób.

Zaufanie

Staramy się wytworzyć Klientem a nami nić zaufania - wzajemne zrozumienie potrzeb oraz poznanie przez Klienta środków ich wykonania stanowi podstawę skutecznej realizacji strategii marketingowej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VEGA Internet Studio s.c. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. E. Ciołka 12/417, 01-402 Warszawa oraz inne podmioty, w tym Rejestry Nazw Domen, Jednostki certyfikujące w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonywania Usług. Zapoznałem się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij