Agencja Interaktywna VEGA Internet Studio

Dostosowanie strony internetowej do wymogów Google

Nie ma Cię w wyszukiwaniach Google, nie ma Cię w internecie...

Stwierdzenie na pierwszy rzut oka niedorzeczne, ale jednak - Google to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa. To dzięki niej zdecydowana większość Klientów trafia na Twoją ofertę. Nie ma Cię wśród pierwszych wyników wyszukiwania, nie masz wejść na stronę.

Swoją popularność uzyskała między innymi dlatego, że średnio kilka razy do roku silnik wyszukiwarki jest modyfikowany i wprowadzane są nowe algorytmy wyszukiwania. Dzięki temu wyniki, jakie z niej uzyskujemy są coraz doskonalsze i coraz bardziej odpowiadają zadanemu zapytaniu.

Ostatnio wprowadzone zmiany mają jednak oprócz poprawy funkcjonalności samej wyszukiwarki również fundamentalne znaczenie dla milionów przedsiębiorców - nowy algorytm sprawia, że w wynikach wyszukiwania promowane są strony i e-sklepy posiadające wersje mobilne.

Nawet wysoka pozycja, jaką do tej pory miała Twoja strona oraz nakłady finansowe do tej pory zainwestowane w jej pozycjonowanie nie pomogą w dalszym utrzymywaniu wysokiego wyniku w wyszukiwarce, jeśli strona będzie źle obsługiwana na urządzeniach mobilnych.

Twoi klienci są coraz bardziej mobilni, nie strać ich.

Co drugi Polak posiada smartfon, a 90% z nich codziennie szuka w sieci informacji o produktach i usługach właśnie wykorzystując urządzenia mobilne. To niebagatelna liczba 11 milionów osób miesięcznie. Badania zaś jednoznacznie pokazują, że aż dwie trzecie z nich opuści Twoją stronę, jeśli nie będzie ona przystosowana do smartfona czy tabletu.

Jeżeli zatem Twoja strona nie jest jeszcze responsywna (czyli przyjazna urządzeniom mobilnym) lub nie posiadasz jej specjalnej wersji mobilnej skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci możliwości oraz koszty takiego rozwiązania.

Jednocześnie przeanalizujemy zgodnie z wymogami Google Twój serwis pod kątem szybkości działania i użyteczności zastosowanych rozwiązań technicznych. Zrobimy to dokładnie tak samo, jak robi to wyszukiwarka Google - przy złym wyniku takiej analizy adres Twojej strony traci dla wyszukiwarki "wagę" i zostaje wyświetlony po stronach konkurencji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VEGA Internet Studio s.c. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. E. Ciołka 12/417, 01-402 Warszawa oraz inne podmioty, w tym Rejestry Nazw Domen, Jednostki certyfikujące w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonywania Usług. Zapoznałem się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij